Am fost amenintat

25 июня 2019 28

Buna ziua. Am fost amenintat cu moartea, am depus o cerere la politie sa se intreprinda masuri. Au trecut 3 zile si inca nu ma suna nimeni de la politie. Am inregistrare cum am fost amenintat. Ce sa fac, sau mai trebue de asteptat?

Jurist comments 1

Cristian Iustin
  • Адвокат
  • Иные правонарушения

Buna Igor, dvs, puteti fara nici un impediment sa va adresti la politie pentru a va informa despre investigarea cauzei, insa ar fi bine sa oferiti si timp politiei pentru administrarea de probe, realizarea altor masuri procesuale.

26 июня 2019