Am fost dat în judecată pe motive false

6 апреля 2022 37

Salutare! Am fost dat în judecată pe motive false. Care sunt obligațiile mele? Am nevoie de o consultație.

Jurist comments 1

Irina Clepalo
  • Юрисконсульт

Buna ziua Domnul Nicolai,
De fapt este foarte greu de a Vă adresa un răspuns la această întrebare fără mai multe detalii.
Însă vă pot spune că, în cazul dat este oportun de a întreba ce drepturi dvs aveţi în caz că ați fost dat în judecată pe motive false şi nu... mai detaliat ce obligaţii.
Mai concret este nevoie de mai multe detalii asupra acestui caz.

6 апреля 2022