Am interdictia de a perfecta pasaport biometric si nu stiu de ce

2 января 2020 102

Cum pot afla pentru ce mi-a fost pusa interdictia de a perfecta pasaport biometric? La sectia de pasapoarte nu pot sa ma lamureasca cu nimic.

Jurist comments 1

Vitalie Onofrei
  • Адвокат

Buna
Pentru a cunoaște de unde vin rădăcinile problemei, adresați-vă în scris către ei, cu solicitarea de a informa în ce temei a apărut interdicția, e solicitarea unui organ de forță sau a unui executor judecătoresc, sau pur și simplu o eroare a instanței.

, lipsa unui răspuns sau unul incert poate... mai detaliat fi contestat, cu obligarea de a înlătura impedimentele și eliberarea actului.

2 января 2020