Am invatat 3 ani la colegiul de medicina, dar nu am dat examenele de absolvire

28 ноября 2019 38

Buna ziua. Am invatat 3 ani la colegiul de medicina, dar nu am dat examenele de absolvire. Acuma am nevoie de asa un document care sa confirme am invatat la colegiul de medicina, dar nu l-am absolvit. Se elibereaza asa document si unde? Va multumesc mult.

Jurist comments 1

Igor Brinișter
  • Адвокат
  • Иные правонарушения

Buna!

În cazul în care elevul nu susține examenele la absolvirea acesteia i se poate eliberat un certificat care atesta frecventarea cursurilor.

Adresați-vă la instituția în cadrul căreia ați studiat.

28 ноября 2019