Am luat câteva credite

19 августа 2021 233

Bună ziua. Am 5 credite active si nu pot face față la toate, în timpul de față sunt și în concediu de maternitate. Nu stiu ce sa fac. Mi-e frica tare, am fost amenințată ca voi fi dată în judecată. Am achitat 4.200 lei, apoi 6.000, acum îmi cer încă 4.000, dar nu am de unde. La ce sa ma astept? Ce pot sa fac?

Jurist comments 1

  • Юрисконсульт

Buna d-na Diana, datoria a rămas 4000 lei. Creditorii să apeleze în instanță, statutul DVS o să fie părătă. Să nu vă fie frică, nu e așa de strașnic.

20 августа 2021