Am un credit care nu a fost rambursat la timp

6 марта 2022 200

Bună ziua. Am un credit care nu a fost rambursat la timp. Zilele acestea am mers să pun bani in cont și n-am putut. Am sunat la bancă, unde mi-au spus că dosarul este trimis la colectori. Spuneți-mi, vă rog, la ce pot să mă aștept mai departe și ce să fac. Multumesc.

Jurist comments 1

  • Юрисконсульт

Buna livia, e o întrebare delicată ce să faci ? Este o singură întrebare, ce treabă au colectorii la creditul DVS ? Mai există alte întrebări, noi putem clarifica , dacă DVS o să apelați la viberul de pe telefonul +37368669950.

7 марта 2022