Amenda in perioada pandemiei

13 августа 2020 33

Sotului i-a fost aplicata amenda de 22.500 lei in perioada pandemiei. Care este probabilitatea ca daca o contestam, o sa castigam judecata? Problema este ca dosarul a ajuns deja la executor.

Jurist comments 1

Vitalie Onofrei
  • Адвокат

Buna
Deja nu aveti șanse, or termenul de contestare era unul scurt, urmind a va incadra in acesta.
La moment, puteți depune o contestatie, inclusiv cu solicitarea de repunere in termen, probabilitatea este practic inexistentă, insa puteți incerca.

14 августа 2020