Angajata neoficial

9 июня 2019 38

Buna ziua. Am lucrat neoficial la un market si dupa ce acesta s-a inchis, nu am primit salariul pentru lunile februarie si martie 2019. Nu am reusit sa ma angajez oficial, deoarece am inceput sa fac actele, sa trec controale si nu am reusit sa ma angajez pana la capat ca s-a inchis marketul.

Jurist comments 1

SILVIU POTÎRNICHE
  • Адвокат-стажер

Bine ai venit pe yAvo!
•••
Sunati proprietara. Explicati ca daca mi va achita benevol salariul va ve-ti adresa la politie si in judecata.

18 августа 2019