Audiere in calitate de martor

21 октября 2021 33

Buna! Mi-a venit citatie ca sunt chemata la audiere in calitate de martor (art. 220 (3) CP). Pot afla cumva in legatura cu ce este dosarul, daca am numarul acestuia? Ca am sunat pe numarul indicat in citatie, dar mi-au spus ca am sa aflu totul cand ma prezint.

Jurist comments 1

  • Юрисконсульт
  • Дорожные правонарушения
  • Иные правонарушения

Salut Olga, Art. 220 Cod Penal prevede infracţiunea de Proxenetism.
Dacă dvs aveţi nr. Dosarului puteţi accesa portalul instanţelor de judecată conform circumscripţiei şi la Agenda şedinţelor să căutaţi după filtrele afişate (introducând nr dosarului), informându-vă cu pricina în cauză.

Pentru mai multe detalii puteţi să-mi scrieţi pe adresa de email
iacobalexandrulaw@gmail.com

22 октября 2021