Avem nevoie de serviciile unui notar la domiciliu pentru o persoană paralizată

9 сентября 2020 72

Avem nevoie de serviciile unui notar cu traduceri legalizate la domiciliu pentru o persoană paralizată, pentru perfectarea documentelor in vederea primirii pensiei. Vă rugăm mult. Mulțumim anticipat.

Jurist comments 1

Andrei Domenco
  • Адвокат
  • Дорожные правонарушения

Bună ziua,

Specificați la ce tip de pensie vă referiți.

Dacă aveți nevoie doar ca să vă fie transmisă pensia de care dispunea aceasta acasă de către poștaș atunci nu aveți nevoie de serviciile unui notar.

Dacă este alt caz decit cel descris luați legătura cu orice notar și întrebați dacă dispun de... mai detaliat notari care se deplasează la domiciliu.

10 сентября 2020