Avocat gratuit

16 марта 2023 132

Bună ziua! Am nevoie urgent de serviciile unui avocat, dar momentan ma aflu in concediu de maternitate cu copilasul pe care il cresc singura si nu am cum sa achit aceste servicii. Va rog frumos, spuneti-mi unde ma pot adresa pentru a obtine macar o consultantie gratuita din partea unui avocat?

Jurist comments 3

Serghei Marciuc
  • Адвокат-стажер
  • Дорожные правонарушения

dacă problema nu e de ordin penal vă pot ajuta

17 марта 2023
  • Адвокат-стажер
  • Иные правонарушения

Buna! Va pot ajuta. Sunati 069049267

17 марта 2023
  • Юрисконсульт

Buna d-na Tatiana, dacă vă aflați în raza Chișinăului, DVS sunteți în drept să vă adresați după o așa consultație, la Buriul Republican legat cu consultația din oficiul amplasat per adresa mun. Chișinău, str. A. Ruso 1, în regiunea PAN-COM, sect. Rîșcani.

17 марта 2023