Câte mașini cu numere străine am înregistrate pe numele meu?

3 февраля 2022 334

Salut! Am ajutat la vama o persoana sa introducă o mașina in Moldova. Acum, persoana in cauza a plecat înapoi in Europa și mu mi-a zis nimic. Cum pot afla dacă mașina mai este scrisă pe numele meu? Mulțumesc.

Jurist comments 1

Vitalie Onofrei
  • Адвокат

Va adresați la Serviciu Vamal cu o cerere, ei duc evidența și au datele privind intrarea ieșirea bunurilor de pe teritoriul Republicii Moldova

3 февраля 2022