Cate unitati de gaz este voie de a avea intr-un apartament cu 3 odai

27 апреля 2018 10

Vrem sa stim: este asa lege ca nu se permite a trea unitate de gaz in apartament? Noi avem convector si aragaz, acum vrem sa instalam cazan.

Jurist comments 1

Vitalie Onofrei
  • Адвокат

Buna ziua,
Încercați sa obți eți aceasta informație direct de la furnizor, cu solicitarea de a fi informați care este norma legală. Din păcate domeniu este monopolizat, astfel este dificil de a te contra.

7 сентября 2018