Ce sume trebuie debitorul sa achite executorului judecatoresc, pe langa cele indicate in titlul executoriu?

13 октября 2021 55

Buna ziua! Ce suma este obligat debitorul sa achite executorului judecatoresc, conform codului de executare a RM, in cazul unui titlu executoriu privind incasarea de la debitor in beneficiul creditorului a datoriei in suma de 270 de lei si a cheltuielilor de judecata? As vrea o suma exacta, daca se poate. Multumesc!

Jurist comments 1

  • Юрисконсульт

Buna d-na Alina, executorul judecătoresc stabilește el însuși onorariul său printr-o încheere, care este adusă la cunoștință.

15 октября 2021