Certificat privind lipsa restanțelor față de buget

31 марта 2023 34

Bună ziua. Îmi trebuie să dovedesc în instanță acceptarea de fapt a moștenirii. Va fi necesar să prezint în instanță certificatul privind lipsa restanțelor față de buget și dovada achitării facturilor pentru serviciile comunale pe ultima lună (pe care le-am achitat), pentru ca instanța să se poată asigura că nu am nicio datorie la serviciile comunale?

Jurist comments 1

Tatiana Scobiola
  • Адвокат
  • Иные правонарушения

Bună. Acestea sunt probe care demonstrează că ați posedat unul imobil cu bună-credință ca un adevărat proprietar.

1 апреля 2023