Comercializarea produselor cosmetice

4 февраля 2020 86

Buna ziua. As dori sa deschid o afacere in domeniul comercializarii produselor cosmetice. Ce acte sunt necesare? Produsele vor fi importate și vandute online.

Jurist comments 3

Andriana Brasoveanu
  • Юрисконсульт
  • Дорожные правонарушения

Salut Tatiana,
va sunt la dispozitie pentru a va oferi tot suportul incepind cu inregistrarea unei companii pina la gestionare, este un proces care necesita mai mult timp pentru a-l relata, informatia fiind prea multa pentru a o putea reda in citeva propozitii. La fel, trebuie sa fiti informata de impozitele... mai detaliat care urmeaza sa le achitati, acestea fiind foarte importante in momentul in care se planifica o afacere.

Succes!

5 февраля 2020

Buna ziua, mulțumesc pentru răspuns, cum pot face legătura cu Dvs și care este plata pentru servicii?

5 февраля 2020
Andriana Brasoveanu
  • Юрисконсульт
  • Дорожные правонарушения

Ne puteti apela la 060888199 / 069707373 sau scri pe brasoveanuandriana@gmail.com

5 февраля 2020