Companie care activează în Moldova vrea să se înregistreze în România

4 ноября 2022 16

Bună ziua. O companie care activează în Moldova vrea să se înregistreze și în România. La ce instanță din România trebuie să ne adresăm?

Jurist comments 1

Filip Rotaru
  • Юрисконсульт
  • Дорожные правонарушения
  • Иные правонарушения

Salut Ina, pentru inregistrarea unei sucursale in Romania , trebuie sa va adresati la Oficiul National al Registrului Comertului
Este necesar sa dispuneti de un set de acte comun celor care se prezinta in RM , cu mici exceptii...

Succes !
Daca aveti intrebari suplimentare ma puteti contacta pe email: rotaru.help@gmail.com

7 ноября 2022