Costul deschiderii unei Întreprinderi Individuale și al lichidării acesteia?

3 мая 2023 41

Buna ziua. Am nevoie de anumite servicii de telecomunicatii care sunt oferite doar persoanelor juridice. Pentru a avea acces la acestea, m-am gandit sa deschid o Intreprindere Individuala. Cam cat ma vor costa serviciile unei companii juridice sau contabile pentru deschiderea II? Vreau sa testez serviciile mentionate si daca nu sunt satisfacut, lichidez intreprinderea. Cat ma va costa lichidarea intreprinderii in termen, sa zicem, de 10 zile dupa deschidere?

Jurist comments 1

Tatiana Scobiola
  • Адвокат
  • Иные правонарушения

Bună ziua. SRL „POTRIVIT LEGII” prestează servicii de deschidere a întreprinderii individuale și servicii contabile a întreprinderii. Serviciile contabile încep de la 1/2 mii lunar, în dependență de volumul activității.
Referitor la deschiderea întreprinderii, taxa de stat e 364 lei + 440 lei pentru extras. Deja se achită serviciile juridice.
Pentru mai... mai detaliat multe informații, apelați la nr. 068769517.

4 мая 2023