Covid

26 октября 2021 17

Buna! Nepoata mea este tinuta fortat in spital (depistata cu Covid), insa ea se simte bine. Din motiv ca este insarcinata si este tinuta in niste conditii oribile, ar vrea sa plece acasa, dar nu este lasata de medici. Ce se poate de facut? Mersi.

Jurist comments 1

  • Юрисконсульт

Buna dl. Sergiu, eu vă propun să eșiți cu o cerere pe numele medicului șef al spitalului și să-i aduceți argumentele invocate. Madicul șef o să analizeze situația și o să vă dee un răspuns argumentat.

29 октября 2021