Credit de peste hotare

3 марта 2019 223

Buna ziua. Vreau sa intreb: pe facebook sunt multe postari cu credite de peste hotare cu procent mic. Vreau sa stiu: este adevarat ca se dau asa credite? As dori unul mic pentru procurarea locuintei. Merci mult pentru intelegere.

Jurist comments 1

Igor Brinișter
  • Адвокат
  • Иные правонарушения

Buna Alina,

Urmează să vă adresați la instituția de creditare respectivă pentru a afla condițiile de creditare sau acordare a împrumutului.
Dvs urmează să înregistrați contractul respectiv la Banca Națională a Moldovei.

4 марта 2019