Credite neachitate

17 марта 2021 40

Buna ziua. Am 2 credite neachitate. Astazi creditorul a inaintat cererea in instanta de judecata. Nu sunt angajata oficial si nu dispun de niciun imobil/masina pe numele meu. Care pot fi actiunile executorului judecatoresc si care sunt termenii de judecata? In cat timp urmeaza sa ma ma prezint sau cat dureaza pana voi fi chemata? Va multumesc anticipat!

Jurist comments 1

SILVIU POTÎRNICHE
  • Адвокат-стажер

Bine ai venit pe yAvo!
***
Vedeti un raspuns pentru astfel de situații pe pagina mea de Facebook: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=254469246377330&id=103902198100703

18 марта 2021