Credite neachitate

3 мая 2022 107

Buna ziua. Am 2 credite neachitate de 3 ani. Nu stiu la ce etapa se afla in prezent. Daca presupunem ca sunt data in cautare internationala, dar am cetatenie romana, as putea trece frontiera din Europa in Ucraina si inapoi fara probleme?

Jurist comments 1

  • Юрисконсульт

Buna Oxana, nu există o așa termen căutare internațională în baza creditelor, e non sens. Cineva v-a dus în eroare, posibil de stimații noștri ” avocați ” sau ” polițiști ”, ne cărturari.

4 мая 2022