Credite nerambursate

20 декабря 2021 113

Buna! Ce as putea face ca sa scada restanta la credite si sa beneficia de un ragaz la achitare? Din cauza problemelor de sanatate (interventie chirurgicala) nu pot sa muncesc pentru moment. Este posibil sa obtin asa ceva?

Jurist comments 1

  • Юрисконсульт

Buna d-na Liliana, de o dată vă spun că nu, fiindcă fiecare companie de creditare vrea banii înapoi. Pe ei nu e interesează situația în care ai nimerit. Poți să încerci să duci trt tratative cu ei, dar e fără rost de izbîndă, sunt de nimic.

21 декабря 2021