Credite nerambursate

12 мая 2022 251

Buna! Am luate 5 credite si le achit cu intarziere. In cazul unuia din acestea, am fost dat in judecata de creditor fara a fi anuntat. Am aflat de judecata 6 zile inainte de a veni executorul judecatoresc ca sa puna sechestru pe casa soacrei mele. Am incercat sa obtin refinantare, dar am fost refuzat de toate bancile la care m-am adresat. Ce sfat sau ajutor imi puteti oferi?

Jurist comments 1

  • Юрисконсульт

Buna Nicolai, eu vă propun să ieșiți pe viberul de pe telefonul +37368669950 și noi vom discuta mai amănunțit.

13 мая 2022