Credite nerambursate

26 мая 2022 169

Buna ziua. Am mai multe credite, majoritatea nebancare, dar si unul bancar. Ma aflu in imposibilitatea de a le achita si am inceput sa primesc scrisori de la creditori precum ca voi fi nevoit sa suport si cheluielile de judecata, daca se ajunge acolo. As vrea sa stiu ce ma asteapta in caz de judecata si daca exista vreo posibilitate legala de a media problema? Va multumesc.

Jurist comments 1

  • Юрисконсульт

Noroc Victor, de o dată vreau să-ți comunic, nimeni n-o să meargă la mediere, nu-i în favoarea lor, Toți o să vree să scoată banii din tine,adica să achiți creditele. Da tu aă să plătești texa de stat 3 % de la sumă, ceva mai concret poți apela la viberul... mai detaliat de pe telefonul +37368669950.

3 июня 2022