Cum poate un cetatean strain din Arabia Saudita sa obtina business viza in R.Moldova?

31 марта 2017 54

Cum poate un cetatean strain din Arabia Saudita sa obtina business viza in R.Moldova?

Комментарии юристов 1

Descărcaţi discuția
Irina Șeghera
  • Адвокат-стажер

Bună seara, Maria.

Viza de lungă şedere pentru desfăşurarea activităţii de întreprinzător se obţine la misiunile diplomatice şi oficiile consulare ale Republicii Moldova.

Aici găsiți lista actelor necesare pentru perfectarea vizei http://www.mfa.gov.md/vize-intrare-rm/visa-for-entrepreneurial-activity-ro/#link

31 марта 2017