Cum pot pune soțul în certificatul de naștere a copilului,copilul fiind tată adevărat,dădu mamă adoptivă?

15 апреля 2017 13

Cum pot pune soțul în certificatul de naștere a copilului, copilul fiind tată adevărat, dădu mamă adoptivă? Nu stiu foarte mult îmi doresc să am răspuns la această întrebare care mă frămînta de 5 ani și nu putem aduce la capăt.

Комментарии юристов 1

Descărcaţi discuția
Octavian Cazac
  • Адвокат

Întrebarea nu este clară. "copilul fiind tată adevărat" Reformulaţi mai clar şi daţi mai multe detalii.

18 апреля 2017