Cum putem sa verficam punctele de penalizare?

15 июня 2017 59564

Daca eu am puncte inregistrate dupa numele meu - cum as putea verifica?

Комментарии юристов 3

Descărcaţi discuția
Călin Bobeică
  • Адвокат
  • Дорожные правонарушения

inp.gov.md
trimite-ti codul personal sau nr permisului si va sunt furnizate datele din dosarul contraventional (doar pentru contraventiile din domeniul rutier )
Succese

15 июня 2017
Andrei Domenco
  • Адвокат
  • Дорожные правонарушения

Salut, ai nevoie de IDNP al buletinului si nr permisului care-i cu roşu, accesînd pagina electronică INP pr.gov.md

15 июня 2017
Andrei Domenco
  • Адвокат
  • Дорожные правонарушения

Mai puteţi verifica pe pagina xoparc.com cu privire la contravenţiile rutiere

15 июня 2017