Cum sa-mi primesc masina?

22 июня 2019 10

Mi-a fost arestata masina in vama cu invinuire de contrabanda cu narcotice. Mi-a fost deschis dosar penal. Dupa efectuarea urmaririi penale, dosarul a fost clasat din lipsa de probe. Cum sa-mi primesc masina si cine plateste parcarea masinei pe aceasta perioada?

Jurist comments 1

  • Юрисконсульт

dl. Feodor, trebue să faci rost de ordonanța de clasare a cauzei, de văzut motivul încetării cauzei penale. Dacă asupra DVS n-a fost nici-un motiv despre celea întîmplate, atunce sînteți în drept să solocitați a/m de la parcare, nu mai trebue să prezentați ordonanța cu ștampila rotundo a procurorului-umedă, ce... mai detaliat se referă de compensarea pemtru a/m trebue sî-și asume organul de anchetă, dacă vreți ceva mai concret DVS după ce o să faceți rost de oronanță puteți să mă contactați la tel.068669950, ne întîlnim și discutăm.

2 января 2020