Cum se procedeaza in asa caz?

5 июня 2019 30

Buna ziua! Dupa o perchezitie a politiei au fost gasite pastile de durere care sunt incluse la psihotrope. Peste o saptamana aceste pastile au fost puse altei persoane. Timp de un an, persoana nu a fost chemata la audienta. Dupa un an, acum persoana este chemata la anchetator pentru a porni dosarul, pastilele sunt inregistrare pe 2 persoane care nu se cunosc.

Jurist comments 2

Vitalie Onofrei
  • Адвокат

Buna ziua
Sugerați persoanelor să contracteze un avocat specealizat în cauze penale, deoarece acest domeniu identifică o mulțime de subtilități ce urmează să fie luate în calcul.

6 июня 2019
  • Юрисконсульт

D-na Cristina, voi trebue să verificați dacă sînt anexate la cauza penală însuși acelea pastile, care au fost deja rădicate de la DVS. Noi cunoaștem, că la poliție poate să se întîmple ori și ce, ei au adormit un an de zile și mai apoi s-au trezit, eu consider să... mai detaliat sînt niște suspecții în acțiunele polițiștilor.

2 января 2020