Darea în căutare prin Interpol

25 января 2020 203

Buna ziua. Acum câteva zile m contactat o persoană și îmi cere 1.500 Euro doar ca să nu mă dea în căutare prin Interpol, temeiul fiind că nu am rambursat un credit. Banii aceștia nu vor fi folosiți ca sa fie achitata datoria, ci doar pentru a nu fi dat in căutarea prin Interpol. Au dreptul sa facă asta, sa ma dea în căutare prin Interpol? Mersi anticipat!

Jurist comments 1

Andrei Domenco
  • Адвокат
  • Дорожные правонарушения

Bună ziua,

Este exclusă categoric o astfel de idee, nu aveți de ce să vă faceți griji.

25 января 2020