Date de contact avocat in dreptul familiei

3 апреля 2019 51

Buna ziua. Ați putea va rog sa-mi dați numărul de contact al unui avocat extrem de bun in dreptul familiei? As vrea sa stabilim o convorbire fie telefonică, fie video prin Viber/whatsapp, întrucât locuiesc in alta țara, dar as vrea sa inițiez in Republica Moldova (acolo locuiesc fosta soție și copilul) un proces de stabilire a domiciliului copilului minor. As dori un avocat care sa apere pana in pânzele albe interesele unui tata, in condițiile in care de cele mai multe ori prioritate se acorda mamei.

Jurist comments 1

Igor Brinișter
  • Адвокат
  • Иные правонарушения

Buna D-le Alexandru,

Ar fi cazul ca Dvs singur să luați legătură cu acel avocat.
De fapt, sunteți în drept sa alegeți oricare dintre avocații/avocații stagiari înregistrați pe această platformă sau în general din cei care sunt în drept să profeseze pe teritoriul Republicii Moldova.

Succes.

3 апреля 2019