Vreau sa divortez, iar sotul ma ameninta ca imi va lua copilul de doar 1 an

14 декабря 2020 18

Buna ziua. Vreau sa divortez, iar sotul ma ameninta ca imi va lua copilul de doar 1 an. Ce sa fac? Chiar e posibil sa mi-l ia?

Jurist comments 1

  • Юрисконсульт

Buna d-na Andriana, eu de o dată vă spun, că nu poate să aibă loc așa ceva, fiindcă DVS sînteți mama copilului și dacă nu mă greșesc îl lăptați. Lasă soțul să dovedească, că el e în stare să facă așa ceva. Eu pot să vă acord un serviciu juridic,... mai detaliat mă contactați la tel. 068669950, succese.

15 декабря 2020