Doresc să deschid o companie de transport al pasagerilor și coletelor în Europa

25 июня 2020 184

Doresc să deschid o companie de transport al pasagerilor și coletelor în Europa. De la ce încep acest proces, de ce am nevoie, banii care trebuie investiți și care ar fi soluția mai rapidă și mai sigură? Mersi anticipat.

Jurist comments 1

Vitalie Onofrei
  • Адвокат

Buna
E prea multa informație ce urmează a fi furnizată, angajati un jurist, nu in orice caz obtineti info gratuita, nu asa lucrează platforma.

25 июня 2020