E posibil ca cineva sa-mi faca probleme daca a fotografiat actele pe casa?

23 сентября 2021 75

Buna! Vând casa. Cumparatorul doreste sa ia credit de la banca si a spus ca trebuie sa vina evaluatorul de la banca ca sa vada casa. A fost cumparatorul cu o persoana si a facut poze la casă si a cerut actele pe casa ca sa vada daca sunt in regula. A fotografiat actele pe casa fara permisiunea mea. E posibil sa faca ceva ”scheme” cu pozele facute?

Jurist comments 2

  • Юрисконсульт

Buna d-na Veronicavă treziși cu punerea casei în gaj la vreo companie de creditare sau la vre-o bancă, fiți atentă.

24 сентября 2021

Multumesc.

24 сентября 2021