E posibil de a lua un credit pentru refinantare

14 марта 2020 81

Buna ziua. Am avut un credit neachitat mult timp. Acum 2 luni mi s-a făcut refinanțare la credit ca sa achit din din nou timp de 11 luni. E posibil sa iau din alta parte un credit pentru al închide pe acesta? Mersi mult!

Jurist comments 2

  • Юрисконсульт

Bună ziua Vladimir,

Sigur puteți, doar că nu la condiții foarte avantajoase pentru Dvs, or, cred că la moment nu aveți o istorie creditară bună. Astfel, dacă o să gajați/ipotecați niște bunuri atunci posibil să vă acorde o refinanțare. Totul depinde de instituția financiară la care apelați.

15 марта 2020
  • Юрисконсульт

Pentru o consultație mai detaliată vă sunt la dispoziție.

15 марта 2020