Escrocherie

24 февраля 2020 41

Buna ziua. Sunt acuzat de escrocherie, dar nu sunt vicovat. Avocatul si procurorul imi spun sa recunosc vina si imi reduce o ⅓ din pedeapsa. Ce sa fac?

Jurist comments 2

Vitalie Onofrei
  • Адвокат

Buna
Angajați sau co sulfați alt avocat pentru comparație, în rest alegerea va aparține.

24 февраля 2020
Andrei Domenco
  • Адвокат
  • Дорожные правонарушения

Bună ziua,

Cea mai proastă ideie insuflată clientului din start fără analiza aprofundată a circumstanțelor cauzei de a recunoaște vina pentru o pedeapsă mai blândă care implică o serie de aspecte negative asupra dvs mai mult ca atît dacă considerați că nu ați comis fapta, adresați-vă în mod urgent la alt... mai detaliat avocat și dacă sunteți siguri că nu ați comis fapta pledați pentru procedura generală în care veți benefică de dreptul de a vă demonstra nevinovăția.

24 февраля 2020