Este posibil ca un avocat să ma reprezinte și în instanța de judecată??

23 октября 2019 116

Eu la moment nu sunt în Moldova. Avem 2 copii minori împreună. Eu vreau să divorțez, dar soțul este împotrivă. Este posibil ca un avocat să ma reprezinte și în instanța de judecată?

Jurist comments 1

Igor Brinișter
  • Адвокат
  • Иные правонарушения

Bună ziua!

Sunteți în drept să-l alegeți pe cel care-l doriți și să-l contactați la direct pentru a conveni prețul, a încheia contractul și a-i elibera avocatului împuternicire necesare.

24 октября 2019