Eu am o fetita si doresc sa plecam impreuna la tatal ei, care se afla peste hotare

9 июня 2020 359

Buna ziua. Eu am o fetita si doresc sa plecam impreuna la tatal ei, care se afla peste hotare. Fetita poarta numele lui de familie. Avem nevoie de un acord scris din partea lui?

Jurist comments 1

Vitalie Onofrei
  • Адвокат

Buna
Daca merge împreună cu dumneavoastră, nu e nevoie de declarație.
Va indemn sa contactati pentru siguranță si serviciul politiei de frontieră pentru detalii.

9 июня 2020