Executorul ma poarta cu vorba

21 октября 2020 66

Buna ziua. Am vorbit de nenumarate ori cu executorul judecatoresc si mi-a promis ca imi deblocheaza cardul, dar nici nu l-a deblocat, dar nici nu a scos bani din cont. Imi tot promite, dar nu face nimic. Spuneti-mi, va rog, unde ma pot adresa sa rezolv aceasta problema.

Jurist comments 1

Andrei Domenco
  • Адвокат
  • Дорожные правонарушения

Buna ziua,

Urmeaza sa va adresati cu o cerere in scris in care sa solicitati deblocarea cardului mai mult ca atit daca cosniderti ca a fost blocat abuziv, avind astfel dovada solicitarii respective.

Astfel, daca acesta nu va lua masurile necesare veti fi in drept sa va adresati cu plingere la UNEJ... mai detaliat pe actiunile executorului.

22 октября 2020