Faruri anticeata

15 мая 2020 73

Buna ziua. M-au oprit agentii INP si m-au avertizat sa scot farurile anticeata care au fost instalate de fostul proprietar. Ei zic ca automobilul nu este echipat asa din uzina. In ce lege este stipulat ca nu se permite instalarea farurilor anticeata suplimentare? De unde au dedus ei ca acestea nu sunt instalate din uzina?

Jurist comments 1

Vitalie Onofrei
  • Адвокат

Buna
Sunt colegi cu Sherlock Holmes, metode de deducție o sumedenie, totuși există posibilitatea să intilniti probleme atît timp cît construcția auto a suferit modificări neverificate corespunzător de un centru de deservire tehnica specializat și admis în efectuarea unor asemenea lucrări.

20 мая 2020