Fostul sot ma santajeaza ca va depune plangere cum ca l-am durat de mii de Euro

19 марта 2022 35

Buna ziua. Fostul sot nu vrea sa plece din casa si ma santajeaza ca va depuna plangere cum ca i-am furat 7.000 €, iar drept martor il va avea pe feciorul lui. Ma ajutati, va rog? Cum sa procedez in aceasta situatie?

Jurist comments 1

  • Юрисконсульт

Buna Angela, c-am greu o să-i vină soțului să dovedească, precum că el a avut o așa sumă de bani și martor v-a fiu lui. Angela, eu îți propun să ieși pe viberul de pe telefonul +37368660050 și noi vom discuta ma amănunțit.

19 марта 2022