Închidere SRL

15 июня 2022 225

Bună ziua. Am deschis recent o societate comercială (SRL), dar acum aș dori să o închid. Care este procedura și costurile aferente? Menționez că nu am deschis cont bancar și nici la organul fiscalnu am înregistrat-o. Mulțumesc.

Jurist comments 2

Olga Turcan
  • Адвокат
  • Дорожные правонарушения

Salutare Sergiu, lichidarea unei companii SRL, este destul de anevoiasa comparativ cu inregistrarea ei, mai jos atasez un link unde vei vedea detalii privind procedura de lichidare.
Succes

15 июня 2022
Olga Turcan
  • Адвокат
  • Дорожные правонарушения
15 июня 2022