Leduri instalate pe masina

20 мая 2019 51

Buna! Am instalat leduri la masina. Pot scapa de amenda daca contest procesul-verbal. Mersi mult.

Jurist comments 1

Vitalie Onofrei
  • Адвокат

Buna ziua
Dacă considerați că dețineți motive și probe corespunzătoare ce vă îndreptățesc careva acțiuni constatate de poliție, sunteți în drept de a contesta, sigur că hotărîrea de anulare a procesului verbal și a deciziei de sancționare vă va absolvi de sancțiune.
Termenul pentru depunerea contestației este de 15 zile din data... mai detaliat în care ați făcut cunoștință cu decizia de sancționare.

21 мая 2019