Lista neagra la creditare

11 октября 2021 186

Buna ziua. Cu ceva timp in urma am avut restante la achitarea unui credit. In plus, mi-au fost aplicate cateva amenzi rutiere pe care nu le-am achitat in termen. Din aceasta cauza am fost inclus in lista neagra pentru creditare. A trecut un an de la evenimentele descrise. Cum este posibil sa-mi radiez numele din lista neagra?

Jurist comments 1

  • Юрисконсульт

Buna d-na Putina, încercațî să verificațî cine v-a inclus în lista neagră și mai apoi vă adresați la domii în cauză cu o cerere pentru a vă esclude din aceasă listă.

12 октября 2021