Model de cerere

23 сентября 2020 71

Buna ziua! As dori sa schimb executorul, fiindca cel actual nu face nimic de 8 ani. Am nevoie de un model de cerere pentru stramutarea titlului executoriu. Daca ma puteti ajuta, mersi anticipat!

Jurist comments 1

  • Судебный исполнитель
  • Дорожные правонарушения

Buna ziua,
cerererea de stramutare nu are o forma anume, important in ea sa indicati cui anume doriti sa ii fie stramutat dosarul de executare. Si sa Va asigurati ca executorul judecatoresc, la care doriti sa treceti dosarul, il va primi.

24 сентября 2020