Model de cerere pentru pensia alimentara pentru copii minori

16 октября 2018 2636

Am nevoie de un model de cerere a pensiei alimentare pentru copii minori ca sa o inaintez in judecata, daca e posibil. Daca se poate de completat fara avocat, va rog mult sa mi-l transmiteti.

Jurist comments 1

Igor Brinișter
  • Адвокат
  • Иные правонарушения

Bună Lilia,
Accesați pe această pagină web rubrica modele și găsiți modele tipizate, va fi necesar sa îl adaptați situației dvs și sa introduceți datele respective.
Daca accesați acest link o sa vă deschidă rubrica modele de acte
https://yavo.md/rom/modele

16 октября 2018