Mostenirea mijloacelor banesti in Turcia

20 мая 2024 3

Buna ziua. Unchiul meu a decedat, dar inainte de asta mi-a lasat numarul si codul contului sau bancar in Turcia. Miercuri am judecata la Istanbul, dar nu am posibilitate sa ma prezint acolo. Ce pot face?

Комментарии юристов 1

Descărcaţi discuția
Filip Rotaru
  • Юрисконсульт
  • Дорожные правонарушения
  • Иные правонарушения

Puteti angaja un avocat sa va reprezinte interesele in instanta, sau puteti depune o cerere privind examinarea cauzei in absenta dvs, in eventualitatea in care prezenta in sedinta nu este obligatorie.
Pentru intrebari suplimentare : rotaru.help@gmail.com
Succes !

21 мая 2024