Orarul sedintelor de judecata

14 февраля 2021 230

Salut. Ceva timp in urma, vedeam sedintele si/sau hotararile instantelor din Moldova pe jc.instante.justice.md, acum unde le pot vedea, daca nu stiu nr. dosarului, dar stiu doar denumirile partilor? Am nevoie foarte urgent, va rog, ajutati-ma!

Jurist comments 1

Alexandru Sîrbu
  • Юрисконсульт
  • Иные правонарушения

Salutare, tot acolo, https://jc.instante.justice.md/ro/agenda-of-meetings-page , lăsaţi loc liber la compartimentul ,,numărul dosarului" indicând denumirea părţilor la compartimentul ,,denumirea dosarului".

14 февраля 2021