Pensia de urmaș

10 сентября 2021 15

Bună ziua. Fiind student, la începutul lunii septembrie am fost la CNAS și am dus confirmare ca îmi continui studiile, dar pe data de 10 septembrie mi-am retras documentele de la instituție, pentru că nu mai vreau să studiez, dar am primit pensia de la CNAS. Ce ar trebui să fac în acest caz? O să am ceva probleme că deja nu mai sunt student și primesc pensia de urmaș?

Jurist comments 1

  • Юрисконсульт

Buna dl. Cezar, CNAS-l o să vă creeze probleme, dacă o să cunoască ce ai întreprins.

13 сентября 2021